Gimnazija Koper

Tajnica: Asja Jakopič, 3. C

Mentorica: Helena Miklavčič

Delovni načrt Skupnosti dijakov za šolsko leto 2017/2018

• Skupnost dijakov se bo sestajala formalno in neformalno.
  • Na formalnih sestankih, predvidoma treh, bomo sprejemali odločitve, povezane z delovanjem šole (izvolitev predstavnikov dijakov, določitev letnega načrta in pregled dela).
  • Na neformalnih sestankih se bomo srečali večkrat. Dogovarjali se bomo o prireditvah, ki jih bo pripravila Skupnost dijakov Gimnazije Koper.
  • Poskusili bomo pripraviti čim več družbeno angažiranih dejavnosti za dijake naše šole. Pogovarjali se bomo o težavah, s katerimi se srečujejo dijaki, iskali rešitve in o tem poročali vodstvu šole.
Zadnjič posodobljeno Četrtek, 31 Avgust 2017 14:25

INFO@GIMNAZIJA-KOPER.SI | 05/611-72-70

Ali sprejmete piskotke te spletne strani?