Gimnazija Koper

  • Povečaj velikost črk
  • Privzeta velikost črk
  • Zmanjšaj velikost črk

INFO@GIMNAZIJA-KOPER.SI | 05/611-72-70

Zbornik ob 70-letnici

E-pošta natisni PDF

 

V jubilejnem zborniku ob 70-letnici Gimnazije Koper smo skušali zbrati predvsem tisto, kar se je v zadnjih 10 letih, od praznovanja 60-letnice šole, nadstandardnega nabralo v šolskih dneh in šolskih klopeh, čeprav se še kako zavedamo, da je ravno tisto, kar sodi pod 'standardno', osnovni temelj, na katerem se lahko gradi še kaj več.

Ob praznovanju jubileja čestitamo in se zahvaljujemo vsem bivšim in sedanjim delavcem Gimnazije Koper, ki so v teh 70-ih letih po svojih najboljših močeh sooblikovali našo šolo, vsem zunanjim sodelavcem za naklonjenost in pomoč, vsem dijakom, ki so z radovednostjo in zaupanjem prestopili naš šolski prag, predvsem pa vsem maturantom Gimnazije Koper, ki so z marljivostjo, vztrajnostjo in s sodelovanjem dokazali tako sebi kot drugim, da je humanistična izobrazba najboljša popotnica za življenje, in ne nazadnje staršem in skrbnikom naših dijakov za podporo in sodelovanje. S pogledom, usmerjenim v bodočnost, si želimo, da bi naša šola še naprej svobodno ustvarjala in izmenjevala dobrine, ki so temelj humanega sveta.

Ines Cergol, urednica

Zadnjič posodobljeno Ponedeljek, 12 Oktober 2015 20:13  

INFO@GIMNAZIJA-KOPER.SI | 05/611-72-70

Spletna stran www.gimnazija-koper.si za svoje pravilno delovanje potrebuje piskotke. Stran uporablja lastne piskotke (1st party cookies) za pravilno delovanje menuja in galerije slik. Vec o piskotkih (cookies), ki so potrebni za delovanje te strani najdete na naslednji povezavi: Vec o piskotkih in ZEKom-1.

Ali sprejmete piskotke te spletne strani?

EU Cookie Directive Module Information