Gimnazija Koper

  • Povečaj velikost črk
  • Privzeta velikost črk
  • Zmanjšaj velikost črk

INFO@GIMNAZIJA-KOPER.SI | 05/611-72-70

Pogled v zgodovino šole

E-pošta natisni PDF

Dijaki 1. D-oddelka smo v okviru praznovanja 70. obletnice ustanovitve Gimnazije Koper pri predmetu angleščina, pri učiteljici Elizabeti Šušmelj Vidovič, pripravili vsak svojo predstavitev določenega zgodovinskega obdobja naše gimnazije ali intervju z uspešnim bivšim dijakom ali dijakinjo Gimnazije Koper. Skupaj smo obdelali celotno zgodovino – od časov, ko je bila stavba uporabljena kot Frančiškanski samostan, do začetkov in delovanja mednarodno pomembnega učiteljišča. Predstavili smo tudi sam gimnazijski program ter njegovo preobrazbo skozi leta, in sicer od ustanovitve Gimnazije Koper leta 1945 do leta 2000.

 

Zadnjič posodobljeno Ponedeljek, 12 Oktober 2015 23:53  

INFO@GIMNAZIJA-KOPER.SI | 05/611-72-70

Spletna stran www.gimnazija-koper.si za svoje pravilno delovanje potrebuje piskotke. Stran uporablja lastne piskotke (1st party cookies) za pravilno delovanje menuja in galerije slik. Vec o piskotkih (cookies), ki so potrebni za delovanje te strani najdete na naslednji povezavi: Vec o piskotkih in ZEKom-1.

Ali sprejmete piskotke te spletne strani?

EU Cookie Directive Module Information