Gimnazija Koper

  • Povečaj velikost črk
  • Privzeta velikost črk
  • Zmanjšaj velikost črk

INFO@GIMNAZIJA-KOPER.SI | 05/611-72-70

Medvrstniška učna pomoč/P2PT

E-pošta natisni PDF

ZAKAJ P2PT?

P2PT (Peer to peer tutoring – Medvrstniška učna pomoč) je inovativen program, ki ponuja dodatno podporo dijakom (uporabnikom), ki so potrebni dodatne učne pomoči. Program omogoča povezovanje dijakov in izboljšanje ocen ter šolskega življenja samih uporabnikov. Program ponuja pridobitev referenc ter družbeno odgovornost.

 

KAKO DELUJE P2PT?

P2PT izvajajo nadpovprečni dijaki in dijakinje (tutorji) v svojem prostem času za uporabnike, ki so potrebni dodatne učne pomoči. Tutorji in dijaki se medsebojno dogovorijo, kdaj in ob kateri uri bodo inštrukcije potekale ter za kateri predmet.

 

KAJ SPLOH JE P2PT?

P2PT program je dodatna dejavnost, s katero si lahko pridobimo dodatno prednost pri prijavi na domače kot tudi tuje fakultete. Prav tako sodelujemo z zunanjimi organizacijami, sami uporabniki pa – kot tudi tutorji – obenem poglabljajo snov za maturo oziroma učno snov.

Zadnjič posodobljeno Petek, 24 Marec 2017 22:40  

INFO@GIMNAZIJA-KOPER.SI | 05/611-72-70

Spletna stran www.gimnazija-koper.si za svoje pravilno delovanje potrebuje piskotke. Stran uporablja lastne piskotke (1st party cookies) za pravilno delovanje menuja in galerije slik. Vec o piskotkih (cookies), ki so potrebni za delovanje te strani najdete na naslednji povezavi: Vec o piskotkih in ZEKom-1.

Ali sprejmete piskotke te spletne strani?

EU Cookie Directive Module Information