Gimnazija Koper

Pretekli dogodki

Okrogla miza Oh, ta matematika

četrtek, 15. 10. 2015, ob 17. uri, v učilnici 15

Tema pogovora je bila prispevek matematike k razvoju znanosti, njen pomen v vsakdanjem življenju in njena vloga nekoč in danes. Gostje okrogle mize so bili Anton Podvršnik, Nada Špacapan, Katja Klobas in Tomo Umer.

Zadnjič posodobljeno Torek, 20 Oktober 2015 17:54

Medgeneracijsko srečanje dijakov športnih oddelkov

ponedeljek, 19. 10. 2015, ob 17. uri, na šolskem igrišču ob Gimnaziji Koper

Med seboj so se pomerili tako nekdanji kot tudi sedanji dijaki športnih oddelkov Gimnazije Koper. Fantje so merili svoje moči v nogometu, dekleta pa so tekmovala v odbojki. Ob tej priložnosti je potekala tudi otvoritev prenovljenih športnih igrišč ob šolski stavbi. Prireditev je povezoval energični Blaž Maljevac, ki pripada drugi generaciji športnih oddelkov naše šole.

Zadnjič posodobljeno Torek, 20 Oktober 2015 17:53

Slavnostna prireditev Gimnazija Koper - sol in poper

E-pošta natisni PDF

torek, 20. 10. 2015, ob 18. uri, v prireditveno-protokolarni dvorani sv. Frančiška Asiškega

Slavnostno prireditev ob praznovanju 70. obletnice šole smo poimenovali Gimnazija Koper – soli in poper. Zbranemu občinstvu smo ponudili bogat kulturni program, po prirediitvi pa smo se prijetno družili ob pogostitvi v atriju šole.

Zadnjič posodobljeno Sreda, 21 Oktober 2015 08:40

INFO@GIMNAZIJA-KOPER.SI | 05/611-72-70

Ali sprejmete piskotke te spletne strani?