Mednarodno sodelovanje in izmenjave

Letos smo se dogovorili za mednarodno sodelovanje s partnersko šolo iz enega izmed prejšnjih projektov Erasmus +, in sicer Francijo (Agen), http://lycee-palissy-agen.fr/.

Ker je pri njih zanimanje številčno zelo veliko, vabimo k sodelovanju dijake in dijakinje vseh letnikov, ki jih zanima delo in srečevanje na mednarodni ravni (lahko bo samo sodelovanje preko sodobnih medijev, ali samo gostitev tujega gosta ali vse prejšnje in tudi mobilnost – potovanje).

Kot smo napovedali že na seznamih dejavnosti, ki jih ponuja šola, je letos sodelovanje izven Erasmusa, zato je potovanje in dejavnosti ob gostitvi v celoti plačljivo.

Tisti, ki vas tovrstna izkušnja zanima, se za več informacij oglasite prof. Tjaši Poljšak Miklavec (osebno ali po e-pošti na naslov tjasa.poljsak.miklavec@gmail.com) do 21. 10. 2019.

To je vedno dragocena in dobra mednarodna izkušnja, zato vabljeni k sodelovanju :).

STROŠKI za en teden potovanja in en teden organiziranih aktivnosti v Sloveniji OKVIRNO:

• 180 evrov/osebo za stroške šole ob gostitvi (avtobusi, vstopnine, tuji profesorji ...) in za stroške spremljevalcev,
  • 70 evrov za zavarovanje rizika odpovedi in za transfer Bordeaux-Agen-Bordeaux (vlak/bus/shuttle),
  • letalska karta – še ne vemo, kar bomo našli, ko bomo poznali datume (cene so sicer kar nizke, zelo pa je odvisno od datumov).

Prevoz na letališče Treviso – starši.

Rok plačila:

• letalska karta takoj po podpisu o udeležbi in nakupu kart,
  • ostalo (180 + 70 evrov) v 4 obrokih po pribl. 60 evrov (med januarjem in marcem).

December

20.10.2019