Dijakinje zlate na področnem tekmovanju v odbojki na mivki

V drugem tednu septembra se je odvilo občinsko tekmovanje v odbojki na mivki za dijake in dijakinje. Naši dijaki so odigrali tekmo proti dijakom SEPŠ Koper, na kateri je naša ekipa prvi niz izgubila, nato pa si je v drugem nizu priborila zmago. V tretjem nizu je nekoliko padla koncentracija, kar je pomenilo zmago ekipe SEPŠ Koper. Dijaki Gimnazije Koper so zaključili nadaljnje tekmovanje.

Ekipo dijakov so zastopali Luka Kosec Krt, Sandi Muminović, Maks Andrijanič, Lan Radin in Jernej Bratuž.

Tudi pri dijakinjah je tekma potekala le med Gimnazijo Koper in SEPŠ Koper ter ravno tako se je tekma zaključevala s tretjim nizom. Prvega so dobile dijakinje GEPŠ Koper, druga dva pa naše dijakinje. Dekleta so se uvrstile na področno prvenstvo, ki je potekalo 13. 9. 2022 v Portorožu.

Na področnem tekmovanju v odbojki na mivki so sodelovale tri ekipe. Prvo tekmo so dijakinje odigrale proti Gimnaziji Piran, drugo pa proti dijakinjam iz Šolskega centra Postojna. Naše dijakinje so pokazale izjemno igro in obe tekmi zaključile z 2 : 0. S tem so se uvrstile v polfinalno tekmovanje, ki ga še pričakujemo.

Ekipo dijakinj so zastopale Lejla Kljajič, Metka Dakič, Živa Labinjan, Emi Jurič, Tani Jurič.

Vsem dijakom in dijakinjam iskreno čestitamo.

September

10.09.2022