UČITELJI

Kratice

R – razrednik/razredničarka

NR – nadomestni razrednik/nadomestna razredničarka

slovenščina
Ines Cergol NR 3. D
Tjaša Poljšak Miklavec R 2. B, Erasmus +
Adrijana Kocjančič R 3. A
Elen Slavec R 2. D
Alen Mesarić R 1. B, vodja aktiva
matematika
Irena Fabič Petrač R 4. D, vodja aktiva
Danica Jereb NR 3. A, 4. B
Nevenka Jerebica R 1. C
Neva Ećimović NR 1. E, 2. D
Irena Olenik NR 1. A
italijanščina
Nevia Gak NR 1. B, vodja aktiva
Karmen Janowsky NR 3. C
Melita Mislej R 3. D
Neda Pavlin Masle R 1. D
Ana Piciga porodniški dopust
Luciana Šuran nadomešča Ano Piciga
angleščina
Helena Miklavčič Jakovac R 3. B
Barbara Mavrič NR 4. D
Andreja Škerjanc R 2. A, vodja aktiva, vodja ŠRT
Elizabeta Š. Vidovič R 1. A
fizika
Nevio Miklavčič R 3. C, vodja aktiva
Nina Jereb R 4. B
kemija
Suzana Čuš NR 1. C
Rija Zorč R 2. C, vodja aktiva
biologija
Barbara Dobrila  R 3. E, pedagoška koordinatorica
Tanja Brstilo R 4. C, vodja aktiva
Monika Jurman /
športna vzgoja
Maja Rehar R 1. E, vodja aktiva
Aldo Parovel R 2. E
Igor Poklar   R 4. E
Hana Škrbec športna koordinatorica
Karmen Gec /
informatika
Nataša Cindrič Donaval pomočnica ravnatelja
Igor Kralj vodja aktiva
družboslovje
Boris Palčič, FIL    NR 4. C, vodja aktiva tajnik mature
Karolina Krötlinger, SOC NR 3. E, 4. A  
Helena Ruter, PSI /  
zgodovina
Neda Bratina   R 4. A, vodja aktiva
Damjana Flego NR 2. E, 4. E
geografija
Tanja Turk         NR 1. D, 2. C, vodja aktiva
Tanja Benčič Rihtaršič NR 2. B, 3. B
likovna umetnost
Liljana Bojanič
  • umetnostna zgodovina

Jeronima Kastelic, vodja aktiva

  • osnove varovanja dediščine
  • likovna teorija
  • bivalna kultura
Matej Kocjan
  • plastično oblikovanje
  • risanje in slikanje
  • likovna teorija
  • likovna umetnost
Dragica Samsa
  • predstavitvene tehnike
  • risanje in slikanje
  • likovna umetnost
aktiv glasbenikov  Umetniška gimnazija 
učitelj instrument
Aleksandra Alavanja Drucker klavir
Mitja Bobič trobenta
Matej Bonin solfeggio, glasbeni stavek
Tanja Brecelj Vatovec kitara
Žiga Cerar orkester, violina
Selma Chicco Hajdin  klavir, komorna igra
Aleksandra Češnjevar Glavina  klavir, komorna igra
Valentina Češnjevar  klavir
Ambrož Čopi  solfeggio, glasbeni stavek, klavir
Luca Ferrini čembalo, klavir, komorna igra
Aleš Grosek klarinet
Antonije Hajdin violončelo
Sonja Horvat  violina
Aljoša Jerič tolkala
Martina Kocjančič kitara
Urška Lenarčič Čeranič  zgo. glasbe, glasba
Ina Lorbek viola
Andrej Makor zbor
Svetlin Markov  kitara, komorna igra
Denys Masliuk  klavir, komorna igra
Danijela Masliuk klavir
Tinkara Marinac violina
Tomaž Nedoh saksofon
Nelfi Paliska  klavir
Nives Pavlič klavir
Miha Petkovšek  fagot
Nena Rion klavir, klavir str., korepeticije, komorna igra
Mitja Tavčar tolkala
Erika Udovič Kovačič  harmonika, komorna igra
Borut Vatovec  klarinet
Rok Vilhar  tuba, komorna igra
Alenka Zupan flavta
Mitja Žerjal saksofon

DRUGI STROKOVNI DELAVCI

 
Andreja Rolih šolska svetovalna delavka
Nataša Vagaja knjižničarka, organizatorica OIV
Nevenka Bračun laborantka KEM
Adrijana Šuligoj  laborantka BIO
Marsell Marinšek laborant FIZ
   

NEPEDAGOŠKI DELAVCI

 
Rosana Bedene poslovna sekretarka
Darja Bandelj računovodkinja
Barbara Plaznik administrativno-računovodska referentka
Franko Barut vzdrževalec učne tehnologije
Robert Bandelj hišnik
Aleksandra Mačkić snažilka
Fikreta Vehabović snažilka
Aza Vugdalič snažilka
Ilda Sukanović snažilka

 

Šolski koledar

December

2019
P T S Č P S N
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Novice in obvestila

20.10.2019

Pages