Dobrodelna akcija za živali v zavetišču

Bliža se 4. oktober – Svetovni dan živali, ko se vseh nas, ki imamo radi in spoštujemo vsa živa bitja, ponovno dotakne problematika brezdomnih, zavrženih in mučenih živali. Na ta dan številne organizacije, društva, klubi in ustanove priskočijo na pomoč Obalnemu zavetišču za zavržene živali Dvori pri Sv. Antonu, in sicer pri zbiranju hrane, posod in odej za njihove številne rešene živalice.

Prav zato smo se  profesorice Ana Piciga, Rija Žorč inTanja Brstilo odločile, da na naši šoli organiziramo dobrodelno akcijo zbiranja hrane in povabimo vse vas, ki vam ni vseeno za ta zavržena bitja, da se nam pridružite.

Dobrodelna akcija bo potekala od  ponedeljka,  29. 9. 2014,  do ponedeljka,  6. 10. 2014.

Kako nam lahko pomagate?

Zbiramo:

• mokro hrano: konzerve za pasje in mačje mladičke
  • mokro hrano: konzerve za odrasle pse in mačke
  • suho hrano: brikete za pse in mačke

Vaše donacije lahko prinesete od ponedeljka dalje v  prostore Gimnazije Koper in sicer na glavni hodnik, kjer stoji miza, in za ta namen posebej postavljene in označene kartonaste škatle.

Po koncu dobrodelne zbiralne akcije bomo profesorice donacije odnesle v Obalno zavetišče Sveti Anton in vodji zavetišča, ga. Andreji Bogataj Krivec, predale svoje prispevke.

Dragi dijaki Gimnazije Koper,  psički in mucke iz obalnega zavetišča vam bodo zelo hvaležni za vsako podarjeno konzervo ali vrečko briketov.

September

10.09.2022