UČITELJI GIMNAZIJE KOPER

Kratice

R – razrednik/razredničarka

NR – nadomestni razrednik/nadomestna razredničarka

slovenščina
Ines Cergol NR 3. B
Tjaša Poljšak Miklavec NR 4. E
Adrijana Kocjančič vodja aktiva
Elen Slavec R 1. B
Alen Mesarić R 4. B
Teja Mlinarić NR 1. D
matematika
Irena Olenik R 2. A
Irena Fabič Petrač NR 2. B
Nevenka Jerebica R 4. C
Neva Ećimović R 2. D, vodja aktiva
Jana Mahnič Šterling NR 2. E
italijanščina
Neda Pavlin Masle R 4. D
Melita Mislej R 2. B, vodja aktiva
Ana Piciga R 1. E
Alenka Likar NR 1. C
angleščina
Helena Miklavčič R 2. C
Barbara Mavrič R 4. E, vodja aktiva
Andreja Škerjanc R 1. C, tajnica mature
Elizabeta Š. Vidovič R 4. A
fizika
Nevio Miklavčič  
Nina Jereb R 3. A, vodja aktiva
kemija
Suzana Čuš R 3. C, vodja aktiva
Tisa Primc NR 1. A
Rija Zorč bolniška odsotnost
biologija
Tanja Brstilo  R 3. E, vodja aktiva
Monika Jurman NR 1. C
športna vzgoja
Igor Poklar NR 3. E, 4. B
Maja Gudič bolniška odsotnost
Aldo Parovel NR 3. A, 4. C
Hana Škrbec NR 1. E,  športna koordinatorica
Karmen Gec NR 2. C, vodja aktiva
informatika
Nataša Cindrič Donaval R 2. E, ped. koordinatorica v športnih oddelkih
Igor Kralj vodja aktiva
družboslovje
Boris Palčič (FIL, SOC) NR 4. A  
Liljana Bojanič (SOC) NR  4. D, vodja aktiva  
Helena Ruter (PSI) NR 2. A  
Barbara Mavrič (SOC) R 4. E  
zgodovina
Neda Bratina   R 1. A
Damjana Flego R 2. B, vodja aktiva
geografija
Tanja Turk         R 1. D, vodja aktiva
Anja Praprotnik NR 3. C
likovna smer
Dragica Samsa

NR 2. D

  • predstavitvene tehnike
  • risanje in slikanje
  • likovna umetnost
Liljana Bojanič

NR 4. D

  • umetnostna zgodovina

Jeronima Kastelic

 

  • osnove varovanja dediščine
  • likovna teorija
  • bivalna kultura
Matej Kocjan

vodja aktiva

  • plastično oblikovanje
  • risanje in slikanje
  • likovna teorija
  • likovna umetnost
aktiv glasbenikov  Umetniška gimnazija 
učitelj instrument
Mitja Bobič trobenta
Matej Bonin solfeggio, glasbeni stavek, NR 2. in 3. VGI
Tanja Brecelj Vatovec kitara
Andraž Cencič pozavna
Žiga Cerar orkester, violina
Selma Chicco Hajdin  klavir, komorna igra
Aleksandra Češnjevar Glavina  klavir, komorna igra
Valentina Češnjevar  klavir
Ambrož Čopi  solfeggio, glasbeni stavek, NR 1. in 4. VGI
Luca Ferrini čembalo, klavir – str. inštrument, komorna igra, korepeticije
Aleš Grosek klarinet
Antonije Hajdin violončelo
Tomislav Hmeljak tolkala
Sonja Horvat  violina
Tatjana Jercog korepeticije
Aljoša Jerič tolkala
Neva Klanjšček korepeticije, klavir
Tadeja Kralj harfa
Urška Lenarčič Čeranič  zgodovina glasbe, glasba, vodja aktiva
Andrej Makor zbor
Denys Masliuk  klavir, komorna igra
Miha Petkovšek fagot
Tomaž Nedoh saksofon
Bogomir Petrač violina
Nena Rion klavir, klavir – str. inštrument, korepeticije, komorna igra
Martin Sikur violončelo
Borut Vatovec  klarinet
Rok Vilhar  tuba
Alenka Zupan flavta, NR 2. D

DRUGI STROKOVNI DELAVCI

 
Andreja Rolih šolska svetovalna delavka
Nataša Vagaja knjižničarka, koordinatorica OIV
Nevenka Bračun laborantka KEM
Adrijana Šuligoj  laborantka BIO
Marsell Marinšek laborant FIZ
   

NEPEDAGOŠKI DELAVCI

 
Nataša Tuljak tajnica
Darja Bandelj računovodkinja
Barbara Plaznik računovodska referentka
Franko Barut vzdrževalec učne tehnologije
Robert Bandelj hišnik
Aleksandra Mačkić snažilka
Fikreta Vehabović snažilka
Aza Vugdalič snažilka
Ilda Sukanović snažilka

 

Šolski koledar

September

2022
P T S Č P S N
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 

Novice in obvestila

10.09.2022

Pages